Ultrace 2020

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Ultrace 2020

Lista obecności:

2020!
26-28 czerwca wracamy na Stadion we Wrocławiu by świętować 10tą rocznicę wydarzenia i po raz kolejny przenieść się na na zupełnie nowy poziom. Organizując kolejną edycję szukamy, gdzie jest limit dla naszych pomysłów i na co jeszcze możemy sobie pozwolić. Kilka takich odważnych ruchów mamy już za sobą, pierwszy sędzia ze Stanów, raper z Nowego Yorku, budowa BMW M4 z @the_kyza, sędzia i auto z Japonii, w skrócie robimy to co wydaje się niemożliwym do zrobienia i nieźle nam to wychodzi.

Dziesiąta rocznica zobowiązuje i nasuwa nam pierwszy z pomysłów. Zapraszamy dziesięć aut specjalnych, samochodów, które zapewne nigdy nie dotarły by na naszą imprezę, ze względu na tysiące mil morskich, kilometrów lub innych ograniczeń. Niech punktem odniesienia będzie Ferrari Testarossa @kazukiego_crossglow prosto z Okayamy w Japonii, którą oglądaliście na stadionie w ubiegłym roku.

Jeżeli w Twoim mniemaniu ubiegłoroczna edycja była wyjątkową, a zmodyfikowane auta pokroju De Tomaso Pantery, Ferrari 308 GTB, Dodga Vipera, Porsche RWB i inne były mega, to przygotuj się na poziom ultra. By podkreślić, że to edycja specjalna z okazji 10 rocznicy zmieniamy nazwę wydarzenia. Zderzamy słowa ULTRA z RACE i tworzymy nazwę własną, poznaj ULTRACE 2020.

ultrace [czyt.:ˈʌltrəreɪs (altreis)]

Tych, którzy niecierpliwią się w sprawie zgłoszeń aut pragniemy poinformować, że aplikacja rejestracyjna dla projektów wystartuje 1 stycznia 2020, niezmiennie pod adresem
raceism.com/application. Pierwsza pula biletów dla widzów ruszy tego samego dnia, ale już teraz możesz zgłosić chęć zakupu na raceism.com

Wkrótce poinformujemy o pierwszym z 10ciu auta specjalnych i kolejnych zmianach w nadchodzącej edycji, będzie tego sporo.

Czerwiec 26 2020
(0 głosy/ów, średnia: 0,00 z 5)
Musisz być zarejestrowany, by móc głosować.
Loading...

Szczegóły

Start: 26 czerwca 2020
Koniec: 28 czerwca 2020
Kategorie: ,

Miejsce

Aleja Śląska

Aleja Śląska 1
Wrocław,

+ Google Map

Organizator

Raceism.com